ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 изоставени бебета

Go down 
АвторСъобщение
suni




Брой мнения : 1
Registration date : 11.05.2008

изоставени бебета Empty
ПисанеЗаглавие: изоставени бебета   изоставени бебета Icon_minitimeНед Май 11, 2008 5:55 pm

Пред входа на блока ни, някой "добър"стопанин изостави в кашон на студа три малки котета. Водихме ги на ветеринар - здрави, жизнени и на около 20-25 дни. Едното вече си намери стопанин- едно детенце си го хареса. Сега търся дом за братчето и сестричето. Гледам ги в колата си/ за да са на топло/, ходят с мен на работа, храним ги с мляко със спринцовки -справят се много добре. Лекарят каза, че скоро ще започнат и друга храна. Готова съм да поема ваксинацията /още им е рано/. Подаряваме ги, ще ги обезпаразитим вътрешно. Моля Ви помогнете да им намерим дом,защото не знам докога ще мога да ги гледам в колата, аз имам куче,а детето ми прави алергични реакции и за съжаление не мога да ги приютя. Не мога да приложа снимки/не открих как става/ Благодаря Ви предварително!
Върнете се в началото Go down
 
изоставени бебета
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ :: Бездомни животни :: Живот на улицата-
Идете на: