ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 положението е много трагично.

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
мелиса




Брой мнения : 1
Registration date : 09.02.2009

положението е много трагично. Empty
ПисанеЗаглавие: положението е много трагично.   положението е много трагично. Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 4:53 pm

Добър ден ,аз съм ново регистрирана и съм разочарована колко малко хора са се регистрирали.Миналата седмица почина котето на свекърва
ми и ми беше много мъчно . Реших да по ровя в интернет ,влязох в някий и друк форум и какво да видя ,цитирам "избийте ги до крак","хората са на първо място"и така на татъка. Защо хората са толкова злобни и жестоки? Какво им пречат животинките, те също изпитват болка ,глад и т.н.
Ако имах финансовата възможност,щях да събера всички животинки нуждаещи се от дом. Но това са мечти,които никога няма да се осъществят.
Върнете се в началото Go down
frogger




Брой мнения : 6
Registration date : 15.04.2009

положението е много трагично. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: положението е много трагично.   положението е много трагично. Icon_minitimeСря Апр 15, 2009 2:49 pm

Аз също не очаквах, че има толкова малко потребители и интерес към форума, но честно да си призная все пак ми стана приятно като видях сайта и това, че някой е вложил труд и усилие. Това е похвално. Аз лично нямам никакво доверие на целия процес със събирането и "обработването" (както се изрази един служител) на бездоните кучета. Прочетох някъде, че всеки има право да се запише и да наблюдава как се извършват процесите в приюта и отношението към животните.
Върнете се в началото Go down
lapi4ki




Брой мнения : 4
Registration date : 29.05.2009

положението е много трагично. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: положението е много трагично.   положението е много трагично. Icon_minitimeПет Май 29, 2009 11:16 am

Здравейте,аз също съм нов потребител!Знам,че няма как да спасим всички животни,но можем да помогнем поне на някои,може да сме много малко,но ако сме заедно можем да постигнем много.Идеята за този сайт е много добра защото колкото и да искаме да помогнем,като сме от различни градове,това няма как да стане.(това обсъждахме скоро в един друг форум)така от дума на дума ми казаха за вашият сайт и много се зарадвах защото и аз съм от Пловдив и знам,че взаимно можем да помагаме с каквото можем!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





положението е много трагично. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: положението е много трагично.   положението е много трагично. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
положението е много трагично.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ :: Домашни любимци :: Грижите за тях-
Идете на: