ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ


 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Три съвсем малки котета на улицата! Спасете ги!

Go down 
АвторСъобщение
tombcat




Брой мнения : 1
Registration date : 25.04.2012

Три съвсем малки котета на улицата! Спасете ги!  Empty
ПисанеЗаглавие: Три съвсем малки котета на улицата! Спасете ги!    Три съвсем малки котета на улицата! Спасете ги!  Icon_minitimeСря Апр 25, 2012 7:35 pm

Здравейте, в двора на една кооперация срещу сградата на ПУ на "Костаки Пеев" днес имаше три съвсем малки котета - едното от тях беше с все още влачеща се пъпна връв и част от плацента (изрязах връвта с ножичка, за да не се закачи някъде). Мъчих се да ги храня с пипета с прясно мляко, хапнаха малко, може ли някой добър човек да дойде до там и да ги прибере?! Една баба ми каза, че там живее момиче, което хранело бездомни животни,(тоест има вероятност някой да ги е подхвърлил в двора нарочно!!!) но не съм сигурна, че ще ги види, въпреки,че оставих торбата с млякото и пипетата при тях. Не знаех друго какво да направя, аз не съм от Пловдив, в момента пиша от Карлово. Когато си тръгвах, видях там една котка, но не зная дали е майка им.
Моля ви, който може да помогне!
Върнете се в началото Go down
 
Три съвсем малки котета на улицата! Спасете ги!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ОБЩЕСТВО ЗА ЗАЩИТА НА ЖИВОТНИТЕ ПЛОВДИВ :: Бездомни животни :: Живот на улицата-
Идете на: